Keyifli Hayatın Dergisi

Podyumda “Teröre Hayır” Dedi

429 0
Podyumda “Teröre Hayır” Dedi
   

DB Berdan Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’un ikinci gününde 2016-17 Sonbahar-Kış koleksiyonunu görücüye çıkardı. Stanley Kubrick’in Otomatik Portakal filminden ilham alınarak hazırlanan sıra dışı koleksiyon Bioderma sponsorluğunda moda severlerle buluştu.

DB BERDAN, usta yönetmen Stanley Kubrick’in 1971 yapımı Otomatik Portakal filminden ilham aldığı ‘Ultra Violence’ isimli 2016 Sonbahar – Kış koleksiyonunu Mercedes – Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, BIODERMA markasının ana sponsorluğunda görücüye çıkardı. Defileye iş, sanat, moda ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimler katıldı. Bioderma’nın ana sponsorluğunda gerçekleşen defile için podyuma Umut Eker, Doğa Bursalı gibi ünlü isimler çıktı. Defilenin artistik yönetimi ve koreografisini Öner Evez, video çekimini Sezen Yeniçeri, modellerin makyajları ünlü makyaj artisti Hakan Kültür, müzikleri ise DJ Murat Kanar yaptı.

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, DB Berdan defilesini eşi Zülal Zorlu ile birlikte izledi. Zorlu, MBFWI’un bu sezonki organizasyonuna Zorlu Center olarak ev sahipliği yapmanın kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

DB Berdan 2016-17 Sonbahar-Kış koleksiyonunu çok beğendiğini dile getiren ünlü model Çağla Şıkel defile sonrasında emeği geçen herkesi tebrik etti.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.