Keyifli Hayatın Dergisi

Sadettin Saran’dan görkemli davet

377 0
   

Saran Holding tarafından Türk Cumhuriyetleri’nde yayın yapmak üzere kurulan Stansport’un yayın hayatına başlaması, düzenlenen şık bir davetle kutlandı.

Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’ın ev sahipliğinde gerçekleşen kutlama İstanbul Four Seasons Hotel’de gerçekleşti. Geceye sosyal yaşamın bir çok tanıdık siması katıldı. Gecede yaptığı konuşmada Stansport ile 20 yıllık bir hayali gerçekleştirdiğini anlatan Sadettin Saran, “80’li yılların sonunda, Türkiye henüz özel televizyonlarla tanışmamışken dünyanın en büyük spor kanalı ESPN’nin kapısından girerken kurduğum bir hayalin gerçeğe dönüşmesine tanık oluyorsunuz. Sınırları Türkiye’yi aşan, sporun her dalını ekrana getiren, dünyanın tüm liglerini izleyebileceğiniz bir kanal düşlemiştim, Stansport bu hayalin bir ürünüdür” dedi. Gecede,

Saran Holding çatısı altında kurulan spor kanalı Stansport, ilk yayınlarını 2014 FIFA Dünya Kupası, UEFA Şampiyonlar Ligi, 2014 Wimbledon Şampiyonası, Atletizm Diamond Lig gibi önemli spor olayları ile gerçekleştirdi.

Gecede Stansport hakkında bilgiler davetlilerle paylaşıldı ve ‘Futbol Sihirbazı’ lakaplı Sean Garnier davetlilere büyüleyici bir şov yaptı.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.