Keyifli Hayatın Dergisi

Sertaç Darcan’la #fashion Yorumları

SHARE
, / 213 0
   
SERTAC DARCAN

SERTAC DARCAN

Bu ay sizlerle birlikte yine yepyeni bir sayıda, üstelik 5. yıl özel sayısında buluşuyoruz. Sayfamda yine kendi alanında tanınmış isimlerin kombinlerini sizler için yorumluyorum. Geçtiğimiz ay göstermiş olduğunuz ilgi ve mesajlarınız içinde teşekkür ediyorum. Bakalım stil üzerine yol göstermek adına ne yorumlarda bulunmuşum.

 

EDGARDO OSORIO

EDGARDO OSORIO

O dünyaca ünlü bir markanın çok ünlü bir tasarımcısı. Öyle tasarımları var ki aklınız şaşar o derece. İstanbul Beymen davetindeki kombinini gördüğüm zaman ne alaka dedim, vallahi söyledim bunu. Şimdi çok şık bir beyaz pantolonu ile açık mavi ince gömleği ve yaka detayı ile çok şık bunu bir de sezon rengi koyu yeşil ceket ile tamamlaması bu işi bitirmiş anlamına geliyor. Ama bu kombinin altına giyilen benim hiç sevmediğim kahverengi renkli botumsu şey, beni benden aldı. Bir daha asla giyme sevgili Edgardo.

NEZİH ALLIOGLU

NEZİH ALLIOGLU


Ankara’nın çok değerli iş adamlarından GGYD Başkanı Nezih Bey ile bir çok davette karşılarız. Soie Design’ın tanıtım kokteylinde giydiği takım elbisesi ve renk seçimini beğendim. Ancak omuz ve kol boyu çok iyi olduğu halde ceket kolunun kenar bolluğunun biraz daha daralması gerektiğini düşünüyorum. Bununla birlikte tabi ki pantolon boyu biraz alınmalı ve daraltılmalı. Kravat tercihlerinde de daha düz renklere yönelmesini tavsiye ediyorum.

   

DORUK ORHON

DORUK ORHON


Doruk Bey, gördüğüm kadarıyla daima spor şık giyinmeyi seviyor. Aslında yakışıyor da ama arada klasik şık tercihlerde yapmasını tavsiye ediyorum. Katıldığı bu davette yine spor şıklığında görüyoruz Doruk Bey’i ve bu kombinde yaza veda ettiğimiz kışa merhaba dediğimiz aylar içerisinde sezon renklerini görebiliyorum üzerinde. Ama kahverengi kemere bir anlam veremedim, sizce… (?) Birde ayakkabı seçiminin yanlış olduğunu görüyorum. Gözlüğünün elinde durmasının bu tür pozlarda kendisine daha farklı bir hava katacağını düşünüyorum.

MERT ASLAN

MERT ASLAN


Mert Bey Türkiye’de moda dünyasında başarılı çizgisi ve imzası ile adından söz ettiren yakından takip ettiğim bir isim. Her katıldığı davette farklı giyim tarzı ve renk seçimi ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Bu kombininde de sezon renklerine rastlıyorum ve beyaz ile bu renkleri tamamladığını görüyorum. Sadece kendisini artık klasik ayakkabı tercihi yerine daha spor şıklığında ayakkabılarla görmek istediğimi belirtmek isterim.

BARIŞ ARDUÇ

BARIŞ ARDUÇ


Kendisini meşhur dizi ile tanıyoruz hepimiz. Ekranda ne kadar şık ve bakımlı görüyoruz değil mi? Sponsorlar ve styling desteği ile böyle görmemiz çok normal ve doğal tabi. Ama günlük hayatta gerçekten hayal kırıklığına uğradım tarafımca. Giymiş olduğu bu günlük kombinde bolca büyük kot, alakasız kürklü bir mont ve klasik bir tişört ile dizilerde gördüğümüzün çokça dışında. Tavsiyem dizideki sponsorları ve stylingden küçük tüyolar alması…

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.

PASSWORD RESET

LOG IN