Keyifli Hayatın Dergisi

SİYASET VE TURİZM DÜNYASINI BULUŞTURAN DÜĞÜN

546 0
   

Diş hekimi Ünsün Çetin ve turizm alanında faaliyet gösteren Zafer İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Yağcı, şık bir düğün töreni ile evlendiler. Çiftin JW Marriott Ankara Otel’deki düğününe başta turizm camiasından olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

JW Marriott Otel’deki düğüne gelinin annesi Cumhuriyet Savcısı Hatice Çetin ve babası işadamı Halil Çetin ile damadın annesi Ayhan Yağcı, abisi Zafer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Necati Yağcı ile yengesi Mehtap Yağcı ev sahipliği yaptı. Geceye seçim hükümetinde görev alarak Başbakan Yardımcısı olan Tuğrul Türkeş, sanatçı Zülfü Livaneli, eski bakanlardan Abdülkadir Aksu ile turizm camiasının önde gelen isimleri katıldı.
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in kıydığı nikahta Zülfü Livaneli ve Prof. Dr. Nihat Egemen şahitlik yaptı. Törenin ardından Zülfü Livaneli, Çetin ve Yağcı çiftinin laik ve demokrat Türkiye’nin geleceğine katkıda bulunacağını belirterek evlenme cüzdanını geline verdi. İlk dansları ile büyük beğeni toplayan Ünsün Çetin ve Erkan Yağcı çifti, düğünün ardından balayı için Küba ve ABD turunu tercih etti.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.