Keyifli Hayatın Dergisi

Solita Beauty&Esthetics Next Level’da açıldı

619 0
   

Solita Beauty&Esthetics, Next Level ofis binasında görkemli bir açılışla hizmete girdi. Eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu ile Milletvekili Necati Çetinkaya açılışa katılan isimler arasındaydı.

Solita Beauty&Esthetics, görkemli bir davetle kapılarını Başkentlilere açtı. Güzellik merkezinin sahibi Tansel Uzunyol’un ev sahipliğinde gerçekleşen davete Eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu ile Milletvekili Necati Çetinkaya ile cemiyet hayatından çok sayıda isim katıldı. Daha önce hiç cilt bakımı yaptırmadıklarını belirten Aksu ile Çetinkaya, merkezi gezerek uygulamalar hakkında bilgi aldı.

Next Level ofis binasının 4. katında hizmete giren Solita’nın açılış kurdelesini Solita’nın kurucusu Tansel Uzunyol ile birlikte Abdülkadir Aksu ve Necati Çetinkaya kesti.

Uzunyol, merkezi açmadan önce 3 yıl boyunca sektörde ciddi araştırma yaptığını belirterek, “Amacımız en iyi ve en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak.” dedi.

Solita Beauty&Esthetics’in açılış koktelyli hem siyasileri hem de Ankara cemiyet hayatının tanınan simalarını bir araya getirdi. Konuklar kurdele kesme töreninin ardından güzellik merkezini gezerek Tansel Uzunyol’u tebrik etti.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.