Keyifli Hayatın Dergisi

Stil ikonunun oje koleksiyonu Türkiye’de

441 0
Stil ikonunun oje koleksiyonu Türkiye’de
   

Stil ikonu Olivia Palermo, ünlü İngiliz kozmetik markası Ciaté ile işbirliği yaptı. Olivia’nın seçtiği 3 farklı renk tonundan oluşan koleksiyon şimdi Türkiye’de!

Tırnakları sadece dolgun göstermekle kalmayıp güçlü ve çatlamayan eşsiz bir oje yaratmak istediğini söyleyen Olivia, Ciaté ojelerin tırnaklara pürüzsüz ve kusurları örten son bir vuruş kattığını düşünüyor. Ciaté ojeler, kilit örgü polimer teknolojisi ile kalıcı, sağlam ve yüksek parlaklık veren bir yapıya sahip.

Olivia Palermo Oje Koleksiyonu 3 renkten oluşuyor;

HUTCH
İsmini Olivia’nın annesinden alan bu renk, koleksiyonun en çarpıcı renklerinden biri. Olivia “Beni bu dünyada her şeyden daha çok mutlu yapan tek şey büyüleyici bir manikür ! Bu kırmızı renk gardırobumdaki bütün parçalarla giden, beni de daima alışverişe götüren şey olmuştur.” diye düşünüyor.

hutch-opened

NANTUCKET
Olivia bu renk tonunu, geçirdiği en güzel tatillerden birini anımsattığı için ‘kırmızı üzerinden üst düzey bir kaçamak’ olarak nitelendiriyor. “Bu cayır cayır yanan mercan kırmızısı, manikürünüze bir yaz esintisi katarak bronz tenler üzerinde mükemmel duruyor. Bu rengi moralimin bozuk olduğu zamanlarda kullanmayı tercih ediyorum, beni kesinlikle plajdaymışım gibi hissettiriyor!”

Group Shot on White

SUNDAYS
Sundays, Olivia’nın eşinin Instagram üzerinden beraber oldukları fotoğrafları paylaştığı bir pazar ritüelini temsil ediyor. Sundays’in jel içeriği ile tırnaklarınıza bu dünyada var olmayan bir parlaklık kazandırın. Bu yumuşak pudramsı pembe ton, tırnaklara her fırsatta mükemmellik sağlayan klasik, temiz bir görünüm kazandırır.

Clutch Bag

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.