Keyifli Hayatın Dergisi

STİL OTOBÜSÜNE SÜRPRİZ ZİYARET

448 0
   

Stil Danışmanı Aysun Kaba, kadınlar matinesi projesinin ardından kura ile belirlenen isimlere stil otobüsünde ücretsiz stil danışmanlığı hizmeti verdi. Kaba’nın ziyaretçileri arasında Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve zarif eşi Nevin Hanım da bulunuyordu.

Geçen yıl Shopping Fest kapsamında Ankara sokaklarını turlayan Aysun Kaba ve stil otobüsü bu yıl da projelerine devam ediyor. Ünlü stil danışmanı Kaba, düzenlenen kadınlar matinesinin ardından kura ile belirlenen isimlere ücretsiz stil danışmanlığı hizmeti verdi. Aysun Kaba’nın ziyaretçileri arasında Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek de bulunuyordu. İçi kişisel bakım ve stil konseptiyle donatılan otobüs konuklar tarafından da büyük ilgi görüyor.

Saç, cilt bakımı, makyaj ve stil danışmanlığı hizmetlerinin verildiği otobüste kadınlar, kıyafetlerini de giyinerek bakımlı bir şekilde otobüsten ayrılıyor. Stil otobüsünde Perfect Kuaför’den Aşkın Karataş, Future Akademi’den Yeşim Akdoğan ve profesyonel makyöz Leyla Ertekin ekibi hizmet veriyor. Aysun Kaba ve ekibi bu yıl da Ankara sokaklarında stil hizmeti vermeye devam edecek.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.