Keyifli Hayatın Dergisi

TOG Bazar Büyük İlgi Gördü

731 0
TOG Bazar Büyük İlgi Gördü
   

TOG Bazar’ın Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirdiği geleneksel kermesi her yıl olduğu gibi bu yıl da tam bir yardım etkinliğine dönüştü. 10’uncusu düzenlenen etkinlikte çocuk haklarına dikkat çekildi.


 

Geleneksel hale gelen TOG Bazar 10. kez kapılarını açtı. Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen etkinlikte çocuk haklarına dikkat çekildi. 150 firmanın stand açarak katıldığı kermese sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Kermese katılan ünlü simalar stantlardan bol bol alışveriş yaparak TOG’a destek oldular. Serra Türker, Pınar Altuğ Atacan, Aslı Şen, Seda Vural, Hande Can Yüce, İpek Köse’nin de aralarında bulunduğu isimler etkinlikte stand açan ünlüler arasındaydı.

Karnaval havasında gerçekleşen kermeste TOG gönüllüsü Zeynep Üstünel, Burcu Hanif, Hülya Eltemur, Meral Yazıcı ve diğer gönüllüler organizasyonda görev alıp kermesin mükemmel geçmesini sağladılar. Yapı Kredi Crystal Kart ana sponsorluğunda gerçekleşen Tog Bazar’dan elde edilen gelirin bir bölümüyle projelerdirilecek olan TOG Gönüllüsü gençler “Çocuklarla Hak Temelli Çalışma Eğitimi’ne katılacaklar. Elde edilen diğer gelirler TOG’un diğer faaliyetlerine destek için kullanılacak.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.