Keyifli Hayatın Dergisi

TURMEPA 20. YILINI KUTLADI

437 0
   

20 yıl önce temiz denizler için adım atan DenizTemiz Derneği (TURMEPA), yeni yaşını Four Seasons Hotel İstanbul’da kutladı. TURMEPA’nın 20. yıl yemeğine katılan davetliler ünlü sanatçı Barbaros Büyükakkan’ın şarkıları ile unutulmaz bir gece yaşadı.

Deniz, kıyı ve su varlıklarının kirliliğine dikkat çekerek, korunması için hayati adımların atılmasını sağlayarak, denizlerimize tekrar nefes verecek küçük, büyük herkesi harekete geçirmek üzere, gelecek nesilleri yaşanabilir ve sağlıklı limanlara ulaştırmak adına kurulan DenizTemiz Derneği (TURMEPA) 20.yılını Four Seasons Hotel İstanbul’da düzenlediği bir davetle kutladı.
(DenizTemiz Derneği)TURMEPA’nın Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi Koç ve Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan Yaramancı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen 20.yıl yemeği, Denize gönül veren cemiyet hayatının seçkin isimlerini bir araya getirdi. 20. yılı sebebiyle kamuoyunu deniz kirliliği konusunda bilgilendirmek ve farkındalığı yükseltmek için kampanya başlatan TURMEPA’ya destek veren ünlü isimlerde geceye katıldı. Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Melisa Sözen, Mehmet Günsur’un yer aldığı kamu spotu ve billboard görselleri gecede, watch- out sistemiyle davetlilere izletildi.
TURMEPA’nın Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan Yaramancı, bu özel gecede 20 yıl önce deniz temizliği konusunu gündeme getirerek derneğin kuruluşuna önderlik yapan Rahmi M. Koç’a, günün anısına özel bir hediye takdim etti. Oylum Talu’nun sunuculuğunu üstlendiği gecede, ayrıca Rahmi Koç ve Tezcan Yaramancı, derneğin kuruluşunu birlikte gerçekleştirdikleri Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan ve Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu’na plaket takdim etti.
20 yıl boyunca derneğe desteklerini esirgemeyen ve atık toplama faaliyetleriyle mavi denizlerde derneğin bayrağını dalgalandıran Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı -Lucien Arkas, Yılmaz Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı -Yılmaz Ulusoy, Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Konukoğlu’na ve Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç’a 20. yıl özel teşekkür plaketi verildi. Gecede, her sene olduğu gibi bu yılda Zen Diamond’un hazırladığı özel bir bileklik dernek yararına satışa sunulurken, ayrıca gecede beş çifte Pendore Bağları gezisi hediye edildi.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.