Keyifli Hayatın Dergisi

Ünlü isimler bu davette buluştu

792 0
   

Ankara iş, cemiyet ve televizyon dünyasının önemli isimleri, Filistin Caddesi’nde bir süre önce hizmete giren Meraki Meyhane tarafından düzenlenen davette biraraya geldi.

Meraki Meyhane ve Tempo dergisi işbirliği ile düzenlenen davete Ankara iş, cemiyet ve televizyon dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Gecenin ev sahipliğini ise Dogan Burda Ankara Bölge Temsilcisi Erdal İpekeşen yaptı. Davete, iş, cemiyet ve televizyon dünyasdan önemli isimler katıldı. Kokteylle başlayan gecenin ilerleyen saatlerinde konuklar, Meraki Meyhane’nin mönüsünden mezeler ve yemekleri tatma imkanı buldu. Grup Anason’un sahne aldığı gece, renkli görüntülere sahne oldu. Bazı konuklar, mikrofonu eline alarak grupla birlikte şarkı söyledi.

Mekanın mönüsünde sushi, balık ve et aynı çatı altında buluşuyor. Osmanlı Saray Mutfağı, Girit ve Hatay mezeleri ile Uzakdoğu lezzetlerini konuklarına sunan mekan, hizmet anlamında da birçok ilke imza atıyor. Önceden rezervasyon yapıldığında rezervasyon yapan kişinin rakı bardağına kendi ismi yazılıyor ve gece sonunda kişiye hediye ediliyor. Mönüde 50 çeşit meze bulunuyor. Rakı’nın kokusunu ağır bulan konuklar için çikolatalı, havuçlu ve karpuzlu gibi 10 farklı çeşit kokteyl bulunuyor.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.