Keyifli Hayatın Dergisi

VENEDİK’TEN ÇEŞME’YE UZANAN BALAYI TURU

531 0
   

Siyaset ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinden Cennet Süzer Teker’in oğlu iş adamı Evren Teker, Ritz Carlton İstanbul’da düzenlenen törenle hayatını geçtiğimiz yıl sonunda nişanlandığı Mina Yıldırım ile birleştirdi.

İş, sosyal yaşam ve siyaset dünyasının önemli isimlerini buluşturan düğün töreni kokteyl ile başlarken konukların gelmesinin ardından nikah törenine geçildi. Genç çift konukların huzuruna el ele alkışlar eşliğinde gelirken nikahı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı. Nikah töreni öncesinde kısa bir konuşma yapan Hazinedar genç çifte mutluluk diledi.

Genç çiftin bu özel anında Evren Teker’in şahitliğini Mustafa, Baran ve Serhan Süzer yaparken, Mina Yıldırım’ın şahitliğini Mehmet Yıldırım ve Gizem Tezer üstlendi. Nikahın ardından Hazinedar nikah cüzdanını “Yuvayı dişi yapar” diyerek Mina Yıldırım’a teslim etti.

Ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan ve iki yıldır birlikte olan çift yaklaşık bin davetli huzurunda bir ömür mutluluğa “evet” dedi. Evren Teker’in Vakko damatlığıyla sade bir şıklık sergilediği düğünde Mina Yıldırım Vakko Pronovias gelinliğiyle adeta göz kamaştırdı. Genç çift ilk dansın ardından masaları dolaşarak tebrikleri kabul ederken balayı için Venedik, Amsterdam ve Çeşme’yi tercih ettiler.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.