Keyifli Hayatın Dergisi

VICTORIA’S SECRET 2014’ÜN TOZUNU ALDI

359 0
   

BU YIL LONDRA’DA DÜZENLENEN VICTORIA’S SECRET MODA DEFİLESİ’NDE DÜNYACA ÜNLÜ MELEKLER, SWAROVSKİ İŞLEMELİ SUTYEN VE 18 KARAT ALTINDAN KANATLA YAPTIKLARI ŞOVLA NEFES KESTİ.

Dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret’ın moda şovu bu yıl ilk kez İngiltere’nin ve modanın başkenti Londra’da yapıldı. Londra’daki sergi ve fuar alanı Earl’s Court’ta düzenlenen defile bu yıl Taylor Swift, Ed Sheeran, Ariana Grande ve Hozier gibi ünlü sanatçıların şarkıları eşliğinde yapıldı. Victoria’s Secret ürünlerini sergileyen 47 modelin podyuma çıktığı defileye 3 binden fazla davetli katıldı.

İlk defa New York yerine Londra’da gerçekleşen dünyanın en seksi moda şovunun ana teması ‘Diverse’ yani ‘Çeşitli’ olarak seçildi. Bu yıl 19’uncusu düzenlenen defilede, modeller her yıl giydikleri gibi bu yıl da büyük ve renkli kanatlarıyla sahneye çıktılar.

Bu yıl ayrıca ilk defa markanın en ünlü mankenlerinden Brezilyalı Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio, üzerinde 150 bin adetten fazla Swarovski kristal, safir ve yakut taşları kullanılarak tasarlanan 2 milyon dolar değerindeki ‘Fantasy Bra’ isimli iç giyim ürünlerini sergiledi. Geçen sene Candice Swanepoel’in taşıdığı sutyen ise 10 milyon dolar değerindeydi.

Defilenin Peri Masalı bölümünde Swarovski için özel olarak tasarlanmış bir parça olan nefes kesici Melek Kanatları’nın sergilendiği Victoria’s Secret’ın göz alıcı mirası kutlandı. Büyük kanatlar ve defilenin tarihinde şimdiye kadar olmadığından fazla kristal ile bezenmiş Peri Masalı kıyafeti Paris modasının yükselen yıldızı Serkan Cura tarafından tasarlandı. 27 yaşındaki İngiliz model Lily Donaldson da özel bir fanteziye hayat verdi.
Dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret’ın merakla beklen şovunda 18 karat altından yapılan kanadı, ünlü model Karlie Kloss taşıdı. 39 çift özel tasarım kanadın kullanıldığı muhteşem şovun sahne arkasında 25 makyöz, 25 kuaför, 9 manikürcü hazır bulundu .
Markanın tarihinde ilk defa üç boyutlu baskılı kostümün sergilendiği çığır açan bir defile olan geçen yılın defilesinin hemen ardından 2014 defilesi tüm dikkatleri üzerine çekti. Victoria’s Secret Meleği Lindsay Ellingson’un giydiği Işıltılı Kar Meleği kıyafeti binlerce kristalle bezenmiş şeffaf kar tanesi kanatlara sahipti.
Podyumda melek kanatları, kelebek detayları ve kuş tüyleri gibi aksesuarlarla tanıtılan iç çamaşırları, defileyi adeta görsel bir şölene çevirdi.
1995 yılından itibaren her yıl yılbaşı öncesi düzenlenen markanın bu yılki defilesinin 185 ülkede yayınlanması ve milyonlarca kişi tarafından izlenmesi bekleniyor. Bu yıl Victoria’s Secret Podyum Gösterisi Türkiye saati ile 10 Aralık 2014’te saat 05:00’te başlayacak.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.