Keyifli Hayatın Dergisi

Yaz kadar taze, renkli ve hafif…

320 0
   

Koton Lingerie, zenginleşen renk ve model seçeneğiyle, 2014 İlkbahar Yaz sezonunun tüm renk ve trendlerini iç giyim koleksiyonuna taşıyor.

Yaz kadar taze, renkli ve hafif modelleriyle Koton Lingerie 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu güzelliğin ‘içeriden’ başladığını bilen herkesi sezonun en heyecanlı alışverişine davet ediyor.

Koton, 2014 yazının tüm renk ve trendlerini Lingerie koleksiyonuna taşıyor. Hafif danteller, şık satenler, leopar, puan ve mini kalp desenleri, zarif ve feminen detaylarıyla romantizm duygusuna vurgu yapıyor. Destekli-desteksiz modeller, balkonet, bralet, spor sütyenler ve rengârenk külotlardan oluşan 350 parçalık koleksiyon, yaşamın her anında kadın vücudunu rahat ettirmek ve her giysiye uyum sağlayabilmek üzere incelikle tasarlandı.

Koton Lingerie Koleksiyonu, şeker pembe, taze limon, krema, sütlü kahve, tozpembe, lila ve siyah renk seçenekleriyle cıvıl cıvıl bir iç dünya vaat ediyor ve her zevke hitap ediyor. Renkli ve dinamik tasarımlarıyla yaz gecelerinin ritmini yakalıyor. Romantik detaylarıyla dikkat çeken beyaz grup ise; krema, pudra, ten rengi, gül yaprağı, şeker pembe renkleriyle kadınların ve yaz gelinlerinin en özel gününde seksi ve havalı hissettiriyor.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.