Keyifli Hayatın Dergisi

YILDIZLAR ÇOCUKLAR İÇİN BULUŞTU

421 0
   

RAFFLES İSTANBUL ZORLU CENTER’DA YARATICI ÇOCUKLAR DERNEĞİ VE TÜRKİYE KORUNMAYA MUHTAÇ ÇOCUKLAR VAKFI YARARINA FRANSA GECESİ DÜZENLENDİ. GERÇEKLEŞEN DAVETTE ANNE-MARIE DAVID, CORINNE HERMES VE JEANE MANSON GİBİ ÖNEMLİ SANATÇILAR SAHNE ALARAK GECEYE DESTEK OLDU.

Kültürler arası etkileşim sağlamayı ve bu ilişkilerin gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen “Ülkeler Buluşması” kapsamında Fransa Başkonsolosluğu işbirliğiyle Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı yararına Raffles Otel İstanbul’un desteğiyle gece düzenlendi. Fransa Gecesi’nde 1973 yılı Eurovision şarkı yarışması birincisi Anne-Marie David ve 1983 yılı birincisi Corinne Hermes’in yanı sıra Jeane Manson gibi sevilen sanatçılar Erkan Özerman’ın desteğiyle Fransa’dan gelerek sahne aldı.

Gecenin sunuculuğu Ece Vahapoğlu gönüllü olarak üstlenirken, Fransız sanatçıların takdimini Christina Haydar yaptı. Fransa’nın sembollerinin, lezzetlerinin ve önemli markalarının yer aldığı organizasyonda Önder Bali şefliğinde Kargalar Kafeste Şov ve Ajda Ahu Giray da canlı performanslarıyla geceye katkıda bulundu. Öner Evez’in gönüllü koreografisini üstlendiği, Tülin Şahin’in baş mankenliğinde gerçekleşen Gyunel defilesi geceye farklı bir renk kattı.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.