Keyifli Hayatın Dergisi

Zerafetin yeniden keşfi; Barış Kurbal Bespoke

447 0
Zerafetin yeniden keşfi; Barış Kurbal Bespoke
   

‘Barış Kurbal Bespoke’ markası ile giyimine düşkün kadın ve erkekleri özel dikim kıyafetlerle buluşturan Barış Kurbal, moda dünyasına hızlı giriş yapıyor.

Profesyonel terzilerin ellerinde hayat bulan dünyaca ünlü kumaşları kişiye özel alternatiflerle sunan Kurbal, sadece kıyafet ile kendini sınırlamıyor, el yapımı ayakkabı ve aksesuar seçenekleri ile de dikkat çekiyor…

Barış Kurbal Bespoke ile genç hanımefendiler ve beyefendilerin şık ve zarif giyinmesini amaçlayan Barış Kurbal, işadamından mimara, fotoğraf sanatçısından turizme her sektörden giyimine düşkün kişilere hitap ediyor. Barış Kurbal Bespoke, kurumsal şirketlere yönelik projelerinde ise çalışanların şirketinin kurumsal kimliğine, sektöre, iklime, hitap ettikleri müşteri profiline uygun, verimli çalışma sağlayacak elbiseler tercih etmesini sağlıyor. Kurbal, özel dikim kıyafetlerde, kişiye özel unsurları ve kişiyi zarif gösterecek tüm detayları belirli bir harmonide sunuyor. Elbisenin nerede giyileceği, kişinin fizik yapısı, renk ve model seçimleri gibi detaylar ise işin bir parçası.

Barış Kurbal Bespoke’un ürün yelpazesinde, takım elbiseden smokine, gömlekten mantoya, ceketten kabana birçok seçenek bulunuyor. 400’den fazla farklı desende Napoli’de saf çift bükümlü pamuktan imal edilmiş kumaşlardan dikilen gömlekler ise Mısır pamuğundan imal edilen kumaşlar ve yumuşak keten kullanılarak dikiliyor. Paşmina’dan Vicuna yününe, kaşmirden ipeğe birçok kaliteli kumaşın kullanılarak hazırlandığı takım elbiseler ise en ince ipliklerden üretiliyor. Kıyafeti yıllarca korumaya yönelik, takım elbiselerde kullanılan, elde dikilen, üç gün suda bekletilip kurutulan ithal göğüs telası ve at kılı telalar, oldukça dikkat çekiyor. Yüzde 100 el yapımı Fransız köselesi ayakkabılar ise zanaatkarlar tarafından en ince ayrıntısına kadar elde üretiliyor.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.