Keyifli Hayatın Dergisi

Zest İstanbul Ankara’da

444 0
Zest İstanbul Ankara’da
   

Ferhan İstanbullu ve Mert Aslan’ın imzasını taşıyan, belli temaları baz alarak markaları tek günlük pop up mağaza projesi çatısı altında birleştiren Zest İstanbul, Ankaralı modaseverleri ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimiyle buluşturdu.

 

Sadece giyim değil yaşam tarzına da dokunan stil anlayışıyla hayatın her anına hitap eden Zest İstanbul bu kez Ankara’da düzenlendi. Kreatif direktörler Ferhan İstanbullu ve Mert Aslan’ın katılımlarıyla düzenlenen Zest İstanbul Visits Beymen Kavaklıdere etkinliğine Burcu Esmersoy, Sinem Güvenve Aylin Tahincioğlu’nun yanı sıra iş ve cemiyet hayatından da çok sayıda ünlü isim katıldı. Seçilmiş markalardan özel seçkilere yer verilen etkinlikte, misafirlere Ferhan İstanbullu ve Mert Aslan seçimleri konusunda yardımcı olurken Burcu Esmersoy, Sinem Güven, Aylin Tahincioğlu gibi ünlü isimler de standları ve bireysel katılımlarıyla Ankaralı modaseverler ile bir araya geldi.

Zest İstanbul Visits Beymen Kavaklıdere etkinliğinde; Boholoves Elif Mısırlı, Biondina Burcu Esmersoy, Le Sancy, Kwanpen, Hathi / Sinem Güven, Özlem Tuna Design, Diana Broussard, Goja, Sorbe, Dusk&Dawn, Esra İnceefe, Lisa Corti, Jour Du Nil, Miarossa by Gul Bourdon, House of DIV, Mers / Aylin Tahincoğlu, Beymen Picks ve Beymen Bemoji’nin en yeni ürün ve koleksiyonları moda tutkunlarının beğenisine sunuldu.

   

İlgili Haberler

YORUM YAPIN

Your email address will not be published.